Startsida

Tjänster

Anställda

Länkar

Kunder

Kontakt

Anställda


Johan Sandefeldt
Skidåkande trubadur med gitarren i högsta hugg när det vankas partaj.
E-post: johan.sandefeldt@ekjj.se 

Jasmina Zuniga
Blomstrande inslag i vardagen.
E-post: jasmina.zuniga@ekjj.se

Susanne Persson
Med ena foten i Thailand.
E-post: Susanne.Persson@ekjj.se

Josefin Landin
Yogar gärna samtidigt med redovisningen
E-post: Josefin.Landin@ekjj.se

Helene Marschall
Glädjespridare med 58 bollar i luften, 72 timmar om dygnet.
E-post: helene.marschall@ekjj.se


Wisam Kalka
Samarbetar med högre makter.
E-post: wisam.kalka@ekjj.se